Sezonowe promocje i zniżki - wyłącznie dla odbiorców newslettera:
Bez spamu. Z możliwością natychmiastowej rezygnacji. Szczegóły »

Przeprawy promowe ŚwinoujściePołączenia promowe

Hotel Ottaviano zlokalizowany jest najbliżej przeprawy promowej Warszów (dojazd do centrum miasta) oraz przepraw promowych do Szwecji i Niemiec. Dzięki temu szybko i bezproblemowo dostaną się Państwo do nas. Żaden inny obiekt na terenie miasta nie zapewnia takiej lokalizacji.

Przeprawa Warszów

Z przeprawy Warszów osoby spoza Świnoujścia korzystać mogą w weekendy - od godziny 17:00 w piątek do godziny 4:00 w poniedziałek. W tygodniu przeprawa Warszów dostępna jest między godzinami 22:00 a 4:00.

Przeprawa Karsibór

Przeprawa Karsibór dostępna jest bez ograniczeń. Również jest darmowa.

Przeprawy ze Szwecji lub z Niemiec

Hotel Ottaviano zlokalizowany jest również najbliżej przepraw promowych łączyących Świnoujście ze Szwecją (miasta Trelleborg oraz Ystad) oraz z Niemcami (Sassnitz). Goście, którzy wybierają się do Świnoujścia bez auta, po zejściu z promu powinni skorzystać z przeprawy Warszów (promy Bielik) - w ten sposób dostać się można do centrum miasta. Hotel Ottaviano zlokalizowany jest najbliższej przeprawy Warszów.

Przeprawy ze Szwecji lub z Niemiec

Goście ze Szwecji lub z Niemiec, którzy wybierają się do Świnoujścia z autem, po zejściu z promu powinni skorzystać z przeprawy Karsibór.

Dodatkowe pytania?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można w dziale Informacje praktyczne
Zachęcamy również do kontaktu: Formularz kontaktowy, tel. +48 91 321 44 03

Ocena oferty: 1.7/5. Głosów: 3. Twoja ocena: